Szkoła Enduro - Test Day

Enduro Test Day to propozycja dla każdego kto chciałby spróbować jazdy motocyklem off roadowym. Chcemy przekonać Was, że ta forma motocyklowej aktywności jest nie tylko źródłem doskonałej zabawy i formą rekreacji ale przede wszystkim niezbędnym elementem techniki jazdy, który bezpośrednio przekłada się na pewność i skuteczność kierowania motocyklem szosowym.

To propozycja dla każdego, kto znajdzie kilka godzin czasu. Resztą zajmiemy się My. Przygotujemy trasę, motocykle i niezbędne środki ochrony osobistej. Każdy uczestnik będzie miał okazje przez godzinę dosiadać jednego z naszych motocykli i smakować uroków jazdy enduro. Nasi instruktorzy przeprowadzą niezbędne szkolenie teoretyczne i zadbają o Wasze bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Reszta ekipy PARAmoto zadba o serwis zdjęciowy i filmowy. A całą imprezę zakończymy wspólnym biesiadowaniem przy ognisku.

Wszystko to za „mocna rozsądną” opłatę 50,00 zł. która obejmuje:godzinę jazdy motocyklem enduro, podstawowe szkolenie teoretyczne, kask, buty, buzzer, napoje i pieczyste prosto z ogniska.

Copyright © 2013-2017 PARAMOTO All Rights Reserved. Powered by BLUEICE