Szkoła Enduro - Dirt Day

Zastanawiałeś się kiedyś czy naprawdę trzeba jechać nad zatokę lub w góry aby odetchnąć świeżym powietrzem, wyłączyć mózg i dać sobie w kość?! Czy naprawdę myślisz, że trzeba wydać 30 tysięcy żeby spróbować  jazdy off-road!

Naszym zdaniem nie trzeba, wszystko co potrzebujesz masz w zasięgu ręki. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę spędzenia pasjonującego dnia w siodle motocykla Enduro. Co ciekawe możesz zabrać ze sobą partnerkę, dorastającą latorośl lub najlepszego przyjaciela.

Dirt Day to oferta dla tych, którzy chcieliby spróbować off-roadu, ale nie są sprecyzowani co do formy. W sposób przystępny i kompleksowy przedstawiamy Wam w jednym dniu treningi, prostą przejażdżkę lub walkę z terenem.

Wyjątkowe jest to, że stopień trudności zależy w 95% od Was samych! Czyli to Wy decydujecie czy przejeżdżacie mostkiem, czy pokonujecie rzeczkę… pod nim. Jest to zatem jednocześnie niedzielna przejażdżka motocyklem, pośród zieleni i pięknych widoków oraz solidne wyzwanie szyte na miarę Waszych potrzeb i możliwości, gdzie można wykąpać się w błocie i porządnie się umordować. U nas każdy znajdzie swój Dakar!!!

Na treningach pokazujemy jak sobie radzić z motocyklem terenowym w aspekcie trwającej wycieczki. Macie okazję przekonać się jak wygląda prawdziwy trening pod okiem instruktora. Ćwiczenia stacjonarne

Program zajęć przewiduje spotkanie w wyznaczonym miejscu i odprawę połączoną z instruktarzem oraz pierwszym treningiem. Do następnych miejsc, gdzie realizowane będą dalsze ćwiczenia dojeżdżamy na motocyklach, jadąc na przełaj za instruktorem, podziwiając widoki i pokonując napotkane przeszkody.

 

Program Imprezy:

  • Szkolenie teoretyczne 30 min
  • Treningi wybranych elementów jazdy terenowej – 2h (4*30 min)
  • Posiłek w stylu enduro w ustalonym wcześniej miejscu 1 h (można zaprosić znajomych lub rodzinę)
  • Przelotka w formie dojazdów na treningi praktyczne – 2 h
  • Czas przeznaczony na wygrzebywanie się z błota lub medytację w cieniu drzewa – 30 min

W sumie z niezbędnymi przerwami na wypoczynek i uzupełnienie płynów 6 h na łonie natury.

Cena za udział w imprezie wynosi  700 PLN brutto i obejmuje:

  • motocykl enduro
  • asysta i szkolenie przez dwóch instruktorów
  • kompletny strój enduro (buty,kask,ochraniacze)
  • asekuracja w czasie przelotek,
  • posiłek i napoje.

 

Osoby chcące wziąć udział w imprezie są zobowiązane posiadać ważne prawo jazdy kategorii A.

Copyright © 2013-2017 PARAMOTO All Rights Reserved. Powered by BLUEICE