Błoto, ryk silnika, hopa...
Moto­crossowy raj.

Jedziesz z nami ?

Szkoła ENDURO

Prowadzone przez nas zajęcia są skierowane do szerokiej grupy osób, niekoniecznie motocyklistów (…jeszcze 🙂 )

W naszej ofercie znajdziecie zajęcia skierowane do zaczynających swoją przygodę z terenem jak i osób jeżdżących, często posiadających swoje własne motocykle i chcących jeździć jeszcze lepiej – szybciej i bezpieczniej.

Na każdych zajęciach staramy się zaprzyjaźnić was z motocyklem i pokazujemy jak radzić sobie w różnych sytuacjach, które mogą was zaskoczyć w terenie, a także ćwiczymy sprawne poruszanie się nim zarówno na prostych jak i w zakrętach. Nauczymy was kilku sztuczek, które pozwolą wam łatwiej radzić sobie z trudnościami i z łatwością robić rzeczy do tej pory niewyobrażalne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami:

Podstawowy

Jazda w terenie – podstawy jazdy. Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdza, że najlepsze efekty osiąga się po przejściu całego cyklu, ponieważ treningi zostały przygotowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

DTJ Poziom 1

Nauka bardziej zaawansowanej techniki jazdy, trochę przyspieszamy, na pewno się ubrudzimy!

Trening Praktyczny

Ćwiczenie czyni mistrza. Dzięki treningom praktycznym będziesz mógł rozwijać swe umiejętności. Regularnie organizujemy w ciekawych miejscach zajęcia praktyczne na których możesz szlifować poszczególne elementy techniki jazdy enduro.

Przelotki

Jazda enduro w czystej postaci. Elementy techniczne wytrenowane na kursach i treningach stosujemy w praktyce. Ale również dzień spędzony na świeżym powietrzu i zdrowy fizyczny wysiłek.

Warsztatowe

Na kursach warsztatowych ukierunkowanych na off-road pokażemy Wam jak właściwie dbać o motocykl terenowy, by służył wam długo i bezawaryjnie. Z racji tego, że jest to sprzęt wyczynowy, narażony na potworne obciążenia, liczą się tutaj nieco inne rzeczy

Dirt Day

Zastanawiałeś się kiedyś czy naprawdę trzeba jechać nad zatokę lub w góry aby odetchnąć świeżym powietrzem, wyłączyć mózg i dać sobie w kość?! Czy naprawdę myślisz, że trzeba wydać 30 tysięcy żeby spróbować  jazdy off-road! Naszym zdaniem nie trzeba

Enduro Test Day

Propozycja dla każdego kto chciałby spróbować jazdy motocyklem off roadowym. Lepszej okazji do spróbowania czy to zabawa dla Was raczej nie znajdziecie

Zapisz się na dowolny kurs doszkalający już dziś

Copyright © 2013-2017 PARAMOTO All Rights Reserved. Powered by BLUEICE