Yamaha
MT-07

MT-07 to motocykl, który może dać niespotykaną satysfakcję, poczucie wolności i radości z jazdy. Dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności 689 cm3 z wałem korbowym typu crossplane ma liniową charakterystykę momentu obrotowego, gwarantującą doskonałe przyspieszenie. Z kolei zwarte, lekkie podwozie sprawia, że Yamaha MT-07 to niezwykle zwrotny i łatwy w prowadzeniu motocykl.

Suzuki Gladius
SFV 650A

Motocykl Egzaminacyjny. Jak żaden inny zweryfikuje Twoje przygotowanie do egzaminu. Wierny przyjaciel w trakcie szkolenia. Łagodny i łaskawy dla początkujących. Rocznik 2012, w PARAmoto od roku. Wyposażony dokładnie tak samo jak motocykle Warszawskiego WORD. Oswajany głównie przez Kursantów Kat.: A i A2.

Kawasaki 
ER6F

Motocykl poręczny, zwinny, nietuzinkowy i o pojemności 600cm³. Łatwy do opanowania i przewidywalny. Właściwości trakcyjne i sposób oddawania mocy czynią z niego idealny motocykl szkoleniowy. Rocznik 2009. W PARAmoto służy 3 sezon. Pracuje z Kursantami Kat.: A. Doskonali i rozwija Technike jazdy pilotów w ramach DTJ 1 i DTJ 2.

Suzuki 
GS 500E

Niezniszczalny sprzęt, doskonały do nauki jazdy, ponieważ mały a już motocykl. Niemal bezkosztowy w eksploatacji. Wierny przyjaciel naszej szkoły. Z PARAmoto od zawsze. Wiekiem dziadek ale kochany i zadbany. Spokojny charakter i łatwość nawiązywania relacji z kursantami predysponuje go do zajęć w ramach Kat. A2 i doskonaleń poziomu podstawowego. Dla większości naszych kursantów pierwszy dosiadany motocykl.

Yamaha 
YBR 250

Miły, grzeczny i nawet początkujący kierowca nie będzie miał problemów z jego opanowaniem. Kraina łagodności i spokoju. Niegdyś pogromca Kandydatów na Kierowców, dziś idealna maszyna na pierwsze kroki.Rocznik 2011. W PARAmoto 3 sezon.

Copyright © 2013-2017 PARAMOTO All Rights Reserved. Powered by BLUEICE