W technice jazdy zawsze jest coś do poprawy

V.Rossi

Doskonalenie Jazdy Motocyklem

Paramoto – Szkoła Motocyklistów do idealne miejsce by zrealizować swoje marzenie o „prawku na motor”. Grupa pasjonatów motocykli, skuterów i Dbając o bezpieczeństwo motocyklistów poruszających się w ruchu drogowym oraz rozumiejąc Wasze potrzeby rozwijania swoich umiejętności jazdy szosowej oferujemy wam Doskonalenie Street. Podczas poszczególnych etapów szkolenia pokażemy Wam jakie efekty daje poznanie zasad fizyki rządzącej jednośladami w połączeniu z umiejętnościami świadomego Ridera. Naszym zdaniem można jeździć jeszcze bezpieczniej i jednocześnie szybciej. Pokazujemy jaką przyjąć pozycję za kierownicą, żeby czuć co robi motocykl i żeby łatwiej było nad nim zapanować. Uczymy jak hamować, skręcać i zmieniać biegi, żeby robić to zgodnie z założeniami konstrukcyjnymi jednośladu, dzięki czemu będzie on przewidywalny i łatwiejszy do opanowania. Właśnie dlatego pokazujemy jak wykorzystać drzemiący w motocyklu potencjał w sposób bezpieczny i kontrolowany. To, czego uczymy sprawdza się zarówno podczas nauki jazdy, wycieczek dookoła świata, sporcie jak i , w codziennym dojeżdżaniu do pracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Aktualne kursy doszkalające PARAMOTO

Podstawowy

Szkolenie obejmuje 4 spotkania. Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdza, że najlepsze efekty osiąga się po przejściu całego cyklu, ponieważ treningi zostały przygotowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności, co pozwala na  ujednolicenie informacji, zachowanie ciągłośc nabywanej wiedzy.

Technika jazdy 1

Zajęcia z doskonalenia techniki jazdy stanowią kolejny element naszego szkolenia i dlatego są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które zrobiły prawo jazdy w naszym ośrodku lub skończyły kurs podstawowy PARAmoto.

Technika jazdy 2

Przyspieszamy, hamujemi oraz coś dla prawdziwych tygrysów, czyli maksymalne złożenie motocykla…

Motocykl z kat. B

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ PARAmoto, SHOEI oraz Liberty Motors zapraszają na OSWAJANIE 125 27 września 10:00 – 14:00 plac przed salonem Liberty Motors W PROGRAMIE: • SZKOLENIE PARAmoto (prowadzenie jednośladów o małej pojemności, ćwiczenia

Kurs weekendowy

Kursy Weekendowe to najszybsza i najtańsza forma podniesienia swojego motocyklowego „skilla”. Zajęcia odbywają się w weekendy i pozwalają na opanowanie umiejętności z zakresu Poziomu podstawowego Techniki Jazdy Motocyklem. 

Skuter

Doskonalenie jazdy na skuterze, pozycja, manewrowanie, skuteczne hamowanie czy nauka przeciwskrętu…

Pierwsza pomoc

Kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla wszystkich kierowców (choć nie tylko), realizowane zgodnie z wytycznymi ERC – kończą się otrzymaniem stosownego zaświadczenia…

Warsztatowe

Naprawa motocykla to nie taka prosta sprawa. O ile auta często traktujemy z przymrużeniem oka, o tyle motocykle są najczęściej naszą wypieszczoną perełką. Na zajęciach nabędziesz praktyczną wiedzę z tego zagadnienia…

Hamowanie

Każdego dnia chcemy być szybsi, składać się mocniej i brać z jazdy motocyklem to co w niej najpiękniejsze. Ale czy wiesz ile metrów potrzebujesz Ty i Twoja maszyna aby się zatrzymać. Ile na suchym, ile na mokrym a jak to wygląda w zakręcie. Przyjdź i sprawdź!

Zapisz się na dowolny kurs doszkalający już dziś

Copyright © 2013-2017 PARAMOTO All Rights Reserved. Powered by BLUEICE